Topluluğumuza hoş geldin Ülker!

Temelleri 1944 yılında atılan Ülker, tüketicilerine her lokmada mutluluk vadediyor.  Eminönü Nohutçu Han’daki küçük bir atölyede üretime başlamasından bugüne 300’ü aşkın markasıyla, dünyanın dört bir yanındaki 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Ülker, Türkiye’nin ve bölgesinin lider gıda şirketidir. Ülker’in bisküvi, kek, çikolata, şekerleme ve sakız kategorilerinde değerlerini paylaşan ikonik markaları ve geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ülker, altısı Türkiye’de olmak üzere, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Mısır’daki toplam 10 fabrikada üretim yapıyor. Satış, dağıtım ağının gücü ve yaygınlığı sayesinde, Edirne’den Kars’a 190 bin satış noktasına erişim sağlayan Ülker, ürünlerini Türkiye’de tüm hanelere ulaştırıyor. Hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören Ülker, 9 bini aşkın çalışanıyla, israfsız şirket modeliyle, sürdürülebilirlik ilke ve hedeflerini iş yapış şeklinin merkezine yerleştirerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.ulker.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.