Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Umur Basım’ı Tanıyalım!

Umur Basım, 1988 yılından bu yana sektöre kattığı çalışma ilkeleri, çağı yakalayan teknolojileri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile hep en iyiyi amaçlar. Dudullu OSB, Gebze OSB, Çerkezköy’deki 130 bin m2 üretim ve depolama alanı, 230 makinelik üretim parkı, 600 personeli, geniş satış ve dağıtım ağı ile Türkiye’nin 81 ilinde ve 50 ülkedeki müşterilerine, 9 farklı ürün kategorisinde çözümler sunar. Kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri, doğa ve insana verdiği değer, güçlü finansal yapısı ve teknolojik yatırımları ile Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 292. sırada yer almaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.umurbasim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.