Umutcan Kalenderoğlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü Öğrencisi

Umutcan Kalenderoğlu, 2017 yılında İstanbul Bakırköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimine başlamıştır.

2019 yılında Eskişehir’in en büyük öğrenci topluluğu olan Kariyer Kulübü’ne katılmış, 2020 yılından itibaren Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir. Kurumsal firmalarla olan iletişim ve sponsorluk faaliyetlerinden sorumludur. Kariyer Kulübü’nün en büyük etkinliklerinden olan “Sektör Buluşmaları” ve “Career Summit:Explore” etkinliklerinin koordinatörlüğünü yürütmektedir.

2019-2020 yılları arasında Kaleli Medya Yapım’da Sosyal Medya Editörü olarak görev almıştır. Şuan da SALES NETWORK Topluluğu’nun kampüs elçisi olarak görev yapmakta, 2021 Mentörlük ve Tersine Mentörlük Programlarında yer almaktadır. Aynı zamanda “LC Waikiki Lead Yourself” programına da mentee olarak kabul edilmiştir.

Pazarlama ve Satış fonksiyonlarında kariyer hedefi olan Umutcan Kalenderoğlu, SALES NETWORK Topluluğunun bir parçası olmaktan mutluluk duymaktadır.