Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Unilever’i Tanıyalım!

Unilever’in geçmişi, 1930 yılına kadar uzanmaktadır. Besleyici olarak dengeli gıdalardan, dondurmalara, uygun fiyatlı sabunlara, lüks şampuanlara ve günlük ev bakım ürünlerine kadar uzanan geniş bir portföye sahiptir. Lipton, Knorr, Dove, Axe, Hellmann’s ve Omo gibi dünyanın önde gelen markalarının yanı sıra güvenilir yerel isimler ve the Dollar Shave Club, Dermalogica gibi yenilikçi ileri görüşlü markalar üretmektedirler. Unilever, bugün Türkiye’de 8 fabrika yatırımı, 5.000’i aşkın çalışanı ve 34 ülkeye ihracatı ile faaliyet göstermektedir. Sürdürülebilir yaşamı sıradan hale getirmek ilkesini amaç haline getiren Unilever, işletmenin büyümesi için en iyi uzun vadeli yolun bu olduğuna inanmaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.unilever.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.