Topluluğumuza hoş geldin Wellpoint!

Yaklaşık 750 çalışanı olan Wellpoint Şirketler Grubu; sağlık alanında bütüncül bakış açısı ile hem bireylere hem de kurumlara yenilikçi çözümler ve hizmetler sunan öncü bir şirkettir. Şirketler grubunun lokomotifi olan Platform OSGB; hizmet verdiği 400’ü aşkın kurumda A-B-C sınıfı iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle 100.000 kişinin hayatına dokunmaktadır. Hizmet verdiği şirketlerde korumacı sağlık ve iş güvenliği kültürünü yaratmak üzere yola çıkan ve bu kapsamda denetleyici, geliştirici eğitim hizmetleri veren Wellpoint Akademi, 2016’da dünyanın en geçerli iş güvenliği sertifika programı olan NEBOSH Eğitimi Merkezi unvanını almıştır. Sağlık Bakanlığı Evde Bakım ruhsatı sahibi Wellpoint Homecare ise ilaç endüstrisi için hasta destek programları, eğitim hemşireliği, hasta taramaları, mobil sağlık projeleri, hastalık farkındalığı geliştirme roadshowları organize etmekte ve B2C alanında da hizmet vermek üzere yeniden yapılanmaktadır. Grubun bir diğer şirketi olan Aktif Satış ve Pazarlama Şirketi, medikal ürün ve iş güvenliği/sağlığı koruyucu ekipman tedariğinde mükemmeliyetçi operasyon yapısıyla kurumların medikal çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Wellpoint en son  Silivri’ de bulunan  hasta ve yaşlı bakım merkezini de bünyesine katarak  hastane dışı sağlık hizmetlerinin  gelişimine katkı sağlamakta olup, söz konusu bu yatırımını şirketin büyüme stratejisinde en önemli kilometre taşlarından biri olarak görmektedir. Şirketin faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.wellpoint.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 444 67 42 no’ lu telefonu arayabilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.