Youth Talk etkinliklerimiz devam ediyor!

Satış mesleğinin algılanan değerini yükseltip markalaşmasına katkı sağlayarak, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli konuma gelmesini misyon edinen SALES NETWORK Topluluğu, satış profesyonellerini YOUTH TALK etkinliklerinde gençler ile buluşturuyor!

Her ay bir şirketin farklı pozisyonlarından yöneticilerini ağırladığımız SALES NETWORK YOUTH TALK etkinliğimizin bu ayki konuğu MediaMarkt Turkey.

Moderatörlüğünü Yılmaz Tokgöz’ün yaptığı webinarımızın konukları; MediaMarkt Turkiye COO’su Hulusi Acar, İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama & Kurumsal İletişim & e-Ticaret Direktörü Caganur Atay Uctu, İcra Kurulu Üyesi ve İnsan Kaynakları Direktörü Seçil Namruk, Bölge Satış Direktörü Burak Uluğaşkun, Ankara Kentpark Eğitimdeki Mağaza Müdürü Aslı Samer Kartal olacak. Üniversite kulüplerinin destekleri ile gerçekleşen webinarımıza tüm öğrencilerimizin katılımlarını bekleriz.

Gençlerin satış dünyasına katılımını artırmak için fikirler üretip, nitelikli işgücü havuzunu geliştirdiğimiz YOUTH TALK etkinliğimize paylaştığımız link üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt linki:

https://lnkd.in/etyz-f7

Etkinliğimize katılacak üniversite öğrencilerine minik sürprizlerimiz olacağını da paylaşmak isteriz.