Erhan Ali Yılmaz

Studio Canlı, Kurucu Ortak

Biyografi

Erhan Ali Yılmaz 2004-2015 yılları arası Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde creative director olarak çalıştı. Diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı.

2011 yılında boyun ameliyatıyla sonuçlanan stresse dayalı sağlık sorunları yaşadı. Sonrasında kendine iyi gelecek bir teknik arayışında Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Bu tanışmanın ardından uygulamaya başladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya tüm dikkatini yöneltmesini sağladı.

Takip eden aylarda Mindfulness tekniğini insan hayatındaki kullanım alanlarının zenginliği ve kolektif bilince yapabileceği pozitif etkilerinin sırdaşı potansiyeli onu çok heyecanlandırdı.

Sonrasında Mindfulness tekniğini Türkiye’de her yaştan insanla buluşturup, onların zihinlerini daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesine yardım edebilmek hayattaki amacı ve tutkusu halini aldı.

Bu amaçla 2015 yılında Nilay Aydoğan ile birlikte Mindfulness Academy’i kuran Erhan, bugüne kadar Türkiye’de ve uluslararası alanda 10000’i kurumsal yönetici olmak üzere 100.000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramıyla tanıştırdı.

2019 yılında eğitim alanındaki tecrübesini, “tüm insanların iyi yaşam pratikleri ile tanışması” misyonuna aktararak Studio Canlı mobil iyi yaşam platformunun kurucularından biri oldu.

Erhan Ali Yılmaz bugün yurt içi ve yurtdışında mindfulness temalı seminerler vermeye ve Studio platformu ile insanların iyi yaşam pratiklerine ulaşmasına destek olmaya devam ediyor.

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl