“Şirketlerde ve kadınlarda farkındalık yaratmak” misyonuyla 2019 yılında hayata geçirdiğimiz ve bugün Türkiye’nin önde gelen 100 şirketinin desteğini alan Women in Sales Network sosyal projemiz, 8 Mart 2021 tarihinde 2 yıl sürecek yeni bir faza geçiş yaptı.

Women in Sales Network Program Partnerliği adını verdiğimiz ve 2021-2023 yıllarını kapsayacak olan yeni fazın misyonu, farkındalık yaratmaktan dönüştürücü etkiye geçişi ifade ediyor. Böylelikle işbirliği yaptığımız şirketlerin desteğiyle satış fonksiyonunda sağladığımız değişimi görülebilir ve gelişimi ölçülebilir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Balance

Denge ile daha fazla karlılık yakalayın

Diversity

Çeşitlilik ikliminin iş sonuçlarınıza katkısını görün

Inclusivity

Kapsayıcı yaklaşımınızla verimliliğinizi artırın

Equality

Eşit fırsat sunarak başarı için rekabeti destekleyin

Sayılarla Women in Sales Network

104
Kurum

28
Program Partneri

65
Etkinlik

60
Kadın Menti

Women in Sales Network Program Partnerleri

Women in Sales Network sosyal projemiz kapsamında program partnerlerimiz ile kadınların satış dünyasına katılımını artırmak için fikirler üretiyor ve nitelikli işgücü havuzunu geliştiriyoruz.

Tüm Program Partnerlerini Gör Arrow Right

WiSN Program Partneri Başvuru Kriterleri

  • Sales Network Kurumsal Üyeleri arasında yer almak.
  • Satış fonksiyonu için yayınlanan ilanlarda “Women in Sales Network” logosu kullanmak ya da ilan metninde “Women in Sales Network Program Partneri” ibaresini kullanmak.
  • Satış fonksiyonu için en az bir kız öğrenciye staj imkanı vermek.
  • Satış fonksiyonunda cinsiyet dengesinin sağlanması için adayın belirleyeceği bir katma değer sunmak (Söz konusu katma değer, şirketin sürdürmekte olduğu programları kapsayabileceği gibi, uygulanabilir yeni bir girişim de olabilir. Burada önemli olan yapabilecek bir uygulamanın belirtilmesidir.)
Başvur

İlgili Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekliyoruz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl