Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

SALES NETWORK Topluluğu, tüm satış dünyasını ve satış dünyası ile yakın çalışan ekosistemi bir çatı altında toplamak; satış fonksiyonunun  21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek için kuruldu.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükseltmek ve markalaşmasına katkı sağlamaktır.  Bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

SALES NETWORK her sektörden kurumsal üyeleriyle, satış dünyasına özel olarak oluşturulmuş networking, etkinlik ve içerik sunan tek topluluktur.

EKOSİSTEMİMİZ

Satış fonksiyonu bulunan şirketler

Satış, ticari pazarlama, satış operasyon ve satın alma konularından sorumlu orta ve üst düzey yöneticiler

Kendi satış kanalları olan şirketler

Satış operasyon, ticaret, sourcing, mağazacılık, dijital kanallar, müşteri deneyimi yönetimi  konularından sorumlu orta ve üst düzey yöneticiler

Satış dünyasına ürün ve hizmet sunan şirketler

Danışmanlık, banka, yazılım, ekipman, eğitim, hukuk, tasarım, mimarlık, etkinlik, yayıncılık, matbaacılık, finans, lojistik, vb

NASIL KATKI SAĞLARIZ?

  • SALES NETWORK SUMMIT fiziksel konferansımız ve dijital platformlarımız ile ekosistemi güçlendiririz.
  • Karar vericilerin bir araya geldiği CSO Club dijital/fiziksel etkinlikleri ile B.U.N.D. (Benchmark, Update, Network, Development) ortamı sağlarız.
  • WOMEN in SALES NETWORK ile kadınların satış dünyasına katılımını artırmak için çalışmalar yaparak, nitelikli işgücü havuzunu geliştiririz.
  • Mentorlük Programı ile üniversite öğrencilerini ve kadın satış profesyonellerini destekleriz.
  • YOUTH in SALES NETWORK sosyal projemiz ile şirketleri öğrenci kulüpleri ile buluştururuz ve gençlerin satışa katılımını artırarak nitelikli işgücü havuzunu geliştiririz.
  • Best of SALES Awards (BoSA) ile başarılı satış projelerini ödüllendiririz.

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekleriz. 

Topluluğumuza Katılın!

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekliyoruz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl