Sustainability in Sales Network

Sürdürülebilirlik başlığını, Çeşitlilik, Gençlik ve Dijitalleşme ajandamızın yanına güçlü bir şekilde eklemek üzere çalışmalarımıza başladık.

İlk Sürdürülebilirlik Roundtable etkinliğimizi gerçekleştirdik!

Sustainability in Sales Network kapsamında ilk roundtable etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Katkılarından dolayı Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Deniz Aksoy, Divan Çevre ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Nur Çelik, Shell Türkiye İcra Kurulu Üyesi, Kurumsal İletişim Direktörü Meltem Okyar Perdeci ve Unilever Kıdemli Kurumsal İletişim Müdürü Burcu Haylaz’a teşekkür ederiz.

Sürdürülebilirlik Roundtable

İklim değişikliği şehirlerden, yaşam beklentilerine, ekonomilerden göçe kadar her şeyi etkiliyor. Bir çok insan tarafından Dünya’nın iklim değişikliğini kontrol altına almak için son şansı olarak görülen COP26’ya göre küresel sıcaklıklarda hedeflenen 1,5 derecelik artışın çok ötesinde, 2,4 derecelik artışa doğru gidildiği hesaplandı. 

Sales Network Topluluğu olarak biz de “daha iyi bir dünyayı” birlikte tasarlamak için harekete geçiyor enerji, hızlı tüketim ve turizm sektörlerinden çok değerli temsilcileri ağırlıyoruz. 

Sustainability in Sales Network kapsamında gerçekleşecek bu ilk roundtable’da Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Deniz Aksoy moderatörlüğünde Divan Çevre ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi Nur Çelik, Shell Türkiye İcra Kurulu Üyesi, Kurumsal İletişim Direktörü Meltem Okyar Perdeci ve Unilever Kıdemli Kurumsal İletişim Müdürü Burcu Haylaz ile bir araya geliyoruz.   

Sustainability Circle, +1.5 Derece, Summit 2021

CarrefourSA, İSG, Çevre, Kalite Güvence ve Sürdürülebilirlik Grup Müdürü Tayfun Akusta ve Reckitt Hijyen Satış Direktörü Umut Akbaş, Sales Network UK Temsilcisi Ekrem Utku'nun moderasyonuyla Sales Network Summit 2021 Sahnesi’nde katılımcılarımızla bir araya geldi.

Sustainability in Sales Network (SiSN) sosyal projemiz için çalışmalara başladık

2022 yılında hayata geçireceğimiz Sustainability in Sales Network (SiSN) sosyal projemizin ilk adımı olarak farklı sektörlerden temsilciler ile bir araya geldik. Sustainability Circle adınızı verdiğimiz toplantımıza katılan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Deniz Aksoy, CarrefourSA Head of HS & Environment & Quality Assurance & Sustainability Tayfun Akusta, Divan Environmental Engineer Nur Çelik, Media Markt Corporate Communications & Reputation Manager Tutku Konuk Altındal, Penti Director Of Product Development Innovation & Sustainability Yunus Ünal, Unilever External Affairs & Communications Senior Manager Burcu Haylaz ve Eczacıbaşı Yapı- Vitra Sales Director Murat Helvacı’ya destekleri için teşekkür ederiz.  

Ajandamıza katkı sağlayanlar

Arzu Deniz Aksoy

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Aslı Taşkentli

Sales Network, Topluluk Geliştirme Direktörü

Ekrem Utku

Sales Network UK, Direktör

CSO Club

Ergün Güler

Sales Network, Kurucu

CSO Club

Güliz Öztürk

Pegasus Hava Yolları, Genel Müdür Yardımcısı

CSO Club

Murat Helvacı

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri & Vitra, Satış Direktörü

Tayfun Akusta

CarrefourSA, İSG, Çevre, Kalite Güvence ve Sürdürülebilirlik Grup Müdürü

Tutku Konuk Altındal

MediaMarkt, Kurumsal İletişim Departman Müdürü

CSO Club

Umut Akbaş

Reckitt Hijyen, Satış Direktörü

CSO Club

Utku Korkmaz

Solarçatı, CEO & Kurucu

İlgili Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl