Röportaj

09.09.2021

Rabia Budak: Satışın işleyişi ve fonksiyonları hakkında doğru bildiğim yanlışların farkına vardım

Katıldığım ilk etkinlikten itibaren topluluğun misyonu olan satışın gençlerin ve kadınların kariyer hayatında öncelikli bir konuma gelmesinde çok büyük payı olan etkinlikler gerçekleştirdiğini deneyimleme şansı yakaladım.

Röportaj

03.09.2021

Tuba Sarıhan: Kendimi geliştirmeme yardımcı olan programlar sayesinde farklı bakış açıları elde ettim

Burada kampüs elçisi olmakla birlikte birçok farklı eğitim ve etkinlikte yer alma fırsatı ediniyorum. Düzenlenen etkinlikler sayesinde normalde elde edemeyeceğim fırsatlarla karşılaştım.

Makale

01.09.2021

Röportaj

25.08.2021

Aysu Önaşçı: Satış fonksiyonunu yakından tanıma imkanım oldu

Kampüs Elçiliği görevi ile birlikte çok sayıda üst düzey yönetici ile tanışma, bunun yanında vakit geçirme şansını yakaladım.

Röportaj

17.08.2021

Umutcan Kalenderoğlu: Sales Network sayesinde elde ettiğim deneyim ve birikim hayatımda büyük bir farkındalık yarattı

Sales Network Topluluğu’nun düzenlediği etkinlikler, eğitimler ve programlar sayesinde satış ile ilgili bütün sorularımın cevaplarını buldum.

Röportaj

11.08.2021

Mert Aslan: Bir insanın gülümsemesi enerjinin başlangıcıdır

Bu başlangıcın her türlü başarıyı getireceğine inanıyor ve seçimlerimde ön planda tutuyorum. Tartışmasız, koşulsuz enerjiye inanıyorum.

Röportaj

10.08.2021

İlke Karahan: Sales Network Topluluğu üniversite öğrencilerine paylaşımcı, gelişime açık ve destekleyici bir ortam sunmaktadır

Sales Network aracılığıyla tanıştığım ve süreçle birlikte topluluğun desteğini alarak birçok satış profesyoneli ile birebir iletişim kurma fırsatı da yakaladım.

Röportaj

04.08.2021

Ahmet Gürkan Ergenekon: Never make a big decision without a woman at the table

21. yüzyılda artık kadının iş hayatındaki katkısının ne kadar önemli olduğunu konuşmak bana çok anlamsız geliyor, aksini düşünen toplumlar bu dünyanın kaybedenleri olmaya mahkûm.

Röportaj

28.07.2021

Demet Yarkın: Sürekli yenilik yeni hayatın gerçeği

İş bilgisi, tecrübe çok büyük bir hazine ve ne zaman ki öğrenme isteği ve tutkuyla birleşirse o zaman pırlanta haline geliyor.

Topluluğumuza Katılın!

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekliyoruz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl