Furkan Kurtdemir

Haribo, Zincir Mağazalar Müdürü

Biyografi

1979 İzmir’de doğan Furkan Kurtdemir, 2002’de Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdikten sonra sürekli gelişim inancıyla yüksek lisansını da 2018 yılında İstanbul Üniversitesinde tamamladı.

Satış hayatına 2004 yılında JTI Türkiye distribütöründe Satış Temsilcisi olarak başladı. 2005 yılında bir ekol olarak değerlendirdiği Pepsico Yiyecek Firması Frito Lay’de Rut Şefi olarak çalışmaya başladı. Manisa, İzmir ve Bursa’da tecrübelerinden sonra Şubat 2011’de yeniden İzmir’e dönerek o günkü yapısıyla Bölge Satış Şefi olarak Haribo Şekerleme’ye adım attı. Bölge Müdürlüğü ve Yerel Zincir Mağazalar Müdürlüğü pozisyonlarının ardından 2015 yılında Satış Geliştirme Müdürü olarak İstanbul’a geldi. Satış Geliştirme ajandasıyla beraber Satış Operasyon-Planlama görevini üstlendikten sonra 2019 yılında Özel Müşteriler Satış Müdürlüğü pozisyonuna geçti. Bu pozisyonda Haribo Şekerleme’nin kendi e-ticaret altyapısının ve pazaryeri satış organizasyonunun kurulmasına, dijital kanal ve alternatif kanalın yeniden yapılandırılmasının tamamlamasına liderlik yaptı. Kariyer yolculuğuna Ocak 2021 itibariyle Zincir Mağazalar Satış Müdürü olarak devam etmektedir.

Kendisini seyahat bağımlısı olarak tanımlayan Furkan Kurtdemir şu ana kadar 59 ülkeyi ziyaret etme fırsatı bulmuştur. Evli ve 2 çocuk babası olup koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl