SN Leaders Club

Volkan Topçu

Reckitt Health, Eczane & Modern Kanal Müdürü

LiSA

Biyografi

İstanbul’da doğan Volkan Topçu lise eğitimini Koç Lisesi’nde, lisans eğitimini 2003 yılında Uludağ Üniversitesi Ekonometri bölümünde tamamlamıştır.

Askerlik görevini tamamlamasının ardından 2004 yılında Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı kategorisinde Satış yöneticisi pozisyonunda başlamıştır. Henkel’de çalıştığı 3,5 yıl süre zarfında hem saha hem merkezi görüşmelerde bulunarak zincir mağazalar kanalında farklı dinamikleri tecrübe etmiştir.

2007 L’Oreal Tüketici Ürünleri İş Birimine Zincir Mağazalar Müdürü olarak katılmıştır. L’Oreal’in yeni kanallara girme projelerinde çalışmıştır. Daha sonra İndirek Kanal Bölge Müdürlüğü’nün yanı sıra 2012 yılında Kategori Yönetimi & Ticari Pazarlama departmanın kurulup büyümesine liderlik etmiş ve Ulusal Zincir Mağazalar Kanal Müdürü olarak 2018 yılına kadar çalışmalarını sürdürmüştür.

2018 yılında Reckitt Benckiser Sağlık iş birimine katılarak perakende ticaretinin yapılandırılması ve büyümesine öncülük etmiştir. 2019 yılı Ağustos ayı itibariyle Modern Kanal sorumlulukları ile birlikte Tüketici Sağlığı tarafının dinamiklerini öğrenme ve deneyimleme fırsatı bularak Eczane Ekibi & Modern Kanal sorumluluklarını birlikte yürütmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesidir. Evli ve Can isminde bir erkek çocuk babasıdır.

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl