Network / Kurum Profili

Brisa

Otomotiv

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Kuruluş Yılı

1974


Hakkında

Brisa; Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation ortaklığında, 30 yılı aşkın köklü geçmişi, Bridgestone ve Lassa ana lastik markaları ile Türkiye lastik sektöründe mobilitenin öncülüğünü üstleniyor. İzmit ve akıllı teknolojilerle donatılmış Aksaray fabrikalarıyla, Ar-Ge Merkezi ile Türk mühendislerinin tasarladığı ürünleri dünyayla buluşturuyor. 3000'in üzerinde çalışanı ve tüm Türkiye'de 1200’den fazla , dünyada ise 600'ün üzerinde noktaya sahip güçlü bayi ağı, yeni nesil ürün ve hizmetleriyle sektöre öncülük ediyor.

Brisa'da İşin Geleceği #seniniçin

Brisa, akıllı teknolojilerin etkin bir biçimde kullanıldığı, hibrit çalışma modellerinin benimsendiği bir geleceğe hazır! Peki ya sen?

İş yapış biçimlerimizin, çalışma ortamlarımızın ve iş gücümüzün geleceğini insan odaklı bir bakış açısıyla ele alarak 95 Brisalı ile geliştirdiğimiz İşin Geleceği şimdi #seniniçin!

Fiziksel ve zihinsel sağlıktan esnek çalışma ve performans modellerine , yetenek ve beceri kazanımından geleceğin liderliğine, geleceğini kendisi tasarlayan bir ekipte olabilmek ve İşin Geleceği Geliştiricilerimizden biri olmak da #seniniçin

Brisalılar olarak çıktığımız bu heyecanlı dönüşüm yolculuğuna katılmaya var mısın?

İlgili Haberler

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl