Network / Kurum Profili

Octapull

Yazılım

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Çalışan Sayısı

50

Kuruluş Yılı

2020


Hakkında

OCTAPULL; OctaMeet, Octapull SFA, Octapull B2B, Octapull Merch ve WMS ürünleri ile birlikte 20'den fazla modülü tek bir çatı altında toplayarak işletmelerin dijital dönüşüm sürecindeki Ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamaktadır.

OctaMeet, hibrit veya uzaktan çalışma modelini benimseyen bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik video konferans çözümleri ile tüm toplantı ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz
.
Octapull SFA, işletmelerin saha satış süreçlerini otomatikleştirerek bayi/distribütör yönetimi, sahada fatura hazırlama, teklif verme, rota optimizasyonu, kampanya ve promosyon uygulama gibi çeşitli özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Octapull B2B, işletmelerin satış süreçlerini dijitale taşıyarak fiyatlandırma, sipariş yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, kampanya ve risk yönetimi gibi kritik özelliklerle destek sağlamaktadır. Octapull Merch ise tüm bu süreçlerin ardından sahadan veri toplamak ve mobil ekipleri yönetmek için kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır.

WMS çözümü, üretim ve depo yönetimini bir araya getirerek kontrollü transferler yapma ve FIFO FEFO-LIFO ve raf ömrü takibi gibi özellikleri desteklemektedir. Raf-göz takibi ve IoT ekipmanlarıyla entegre çalışarak akıllı depoların kurulmasını ve yönetilmesini sağlamaktadır.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl