24.08.2022

Hikâye Anlatıcısı, Danışman & Yazar Sinan Sülün Summit 22'de!

 5-6 Ekim 2022 tarihlerinde “Daha iyi bir dünya” temasıyla fiziksel olarak 6’ncısını Uniq Istanbul’da gerçekleştireceğimiz Sales Network Summit etkinliğimizde Hikâye Anlatıcısı, Danışman & Yazar Sinan Sülün de Summit sahnesinde konuşmacımız olarak yer alacak.

Hikayesini kendisinden dinleyelim;
“Alberto Manguel, Kelimeler Şehri adlı kitabında şöyle yazar: “Nefes alıp vermek, yürümek, yemek yemek ya da uyumak için başkalarına gereksinim duymayız. Başkalarına, konuşmak ve söylediklerimizin bize aksettirilmesi için muhtacız. Çünkü dil, başkalarını sevme biçimimizdir…” Ve ardından çok önemli bir soru sorar: “Anlattığımız hikâyelerin içinde yaşadığımız dünyayı değiştirmesi mümkün müdür?”
Her marka, her şirket, her STK aslında insanlara bir hikaye anlatır. Bu hikaye o kurumun kendi iç değerleri ile oluşturduğu anlamlar bütünü, birlikte yürümek istediği insanlara sunduğu bir dünya, yaratmak istediği gelecek için güzel bir hayaldir. Alberto Manguel'in cümleleriyle sorarsak, kurumların anlattığı hikayelerin dünyayı daha iyi bir yer yapması mümkün müdür? Yanıtımız KESİNLİKLE EVET. Çünkü “iyi bir hikaye tüm dünyayı değiştirebilir.”

Sinan Sülün

Hikâye Anlatıcısı, Danışman & Yazar

Diğer Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl