04.07.2022

Unilever liderlik ekibi görev değişiklikleri

Değerli İş Ortaklarımız,

Unilever ailesi olarak Liderlik Ekibimizde gerçekleşen değişiklikleri sizlere duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Leyal Eskin Yılmaz, Arap Yarımadası’ndaki (Arabia) Kişisel Bakım işimizden Sorumlu İş Lideri ve Türkiye & Orta Doğu bölgesinde (METR) Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Lideri olarak atanmıştır. Geçtiğimiz yıl Orta Asya (UNICA) & Iran Genel Müdürlüğüne terfi eden Bilgehan Çevik ise yeni görevinde Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirme Liderliğini üstlenecek ve UNICA Genel Müdürlüğü görevine devam edecektir. Leyal Eskin Yılmaz ve Bilgehan Çevik arasında Haziran ayı içinde görev devir teslimi gerçekleşecek olup, 1 Temmuz 2022’den itibaren yeni görevlerindeki yerlerini tamamen alacaklardır. Unilever Ailesi olarak bu görevlendirmelerden ötürü son derece mutlu ve heyecanlıyız. Sevgili Leyal Eskin Yılmaz’ı ve Bilgehan Çevik’i tebrik ediyor, yeni görevlerinde kendilerine sonsuz başarılar diliyoruz.

Saygılarımla,

Mustafa Seçkin METR Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Genel Müdür & Türkiye Ülke Lideri

Dear Business Partners, I am pleased to announce the following changes to our Leadership Team. Leyal Eskin Yılmaz, currently VP CD, will be appointed Personal Care METR Marketing Lead and Personal Care Arabia Lead. Bilgehan Çevik, who had returned to our TUI Business by promoting to GM UNICA & Iran last year, will be undertaking the Head of CD Turkey role and will continue his responsibilities as GM UNICA. Leyal Eskin Yılmaz and Bilgehan Çevik will start transitioning and handing over in June 2022 and will be fully transitioned into their new roles by July 1st , 2022. We are truly excited about these appointments. We wish them the best of luck and continued success at the embark on their new assignments.

Regards,

Mustafa Seçkin Personal Care General Manager METR & Head of Turkey

Leyal Eskin Yılmaz

Unilever, Arap Yarımadası’ndaki (Arabia) Kişisel Bakım işinden Sorumlu İş Lideri ve Türkiye & Orta Doğu bölgesinde (METR) Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Lideri

Diğer Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl