Network / Kurum Profili

Keramik

İmalat

WiSN Champion
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Hakkında

Keramik Makina hat sonu paletleme ve paketleme projeleri ile 36 yıldır tüm dünyaya hizmet veriyor. Sürekli daha da geliştirdikleri teknolojileri ile iş ortaklarına Avrupa kalite ve standartlarında çözümler sunmaktan mutluluk duyuyorlar. Robotik paletleme çözümleri, yüksek düzey paletleme makinaları, ekstra geniş formatlar dahil olmak üzere Stretch Hood makinaları, otomatik çemberleme makinaları, streç sarma, etiketleme ve baskı komple anahtar teslimi hat sonu sistemleri sağlama konusunda deneyimli kadroları ile iş ortaklarına katma değer sağlamaktadırlar.

Keramik Makina hizmet ettiği sektörde hem deneyim hem de çözümleri ulaştırdığı sektörlerin çeşitliliği ve sayısı anlamında sektör lideri konumundadır. Sektördeki tecrübesiyle sunduğu A-Z’ye hat sonu çözümleriyle gıda, hijyen, yapı kimyasalları, çimento, boya gibi alanlarda faaliyet gösteren lider firmalarla iş ortaklığı yaparak günden güne büyümektedirler.

Her geçen gün büyüyen mühendislik ve Ar-Ge ekipleriyle farklı endüstrilere inovatif çözümler sunarak müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutmak için çalışıyorlar. Yenilikçi yaklaşımları yüksek kaliteyi harmanlayarak sürdürülebilir iş ortaklıkları kurmaktadırlar.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl