Network / Kurum Profili

Kraft Heinz

Perakende

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Kuruluş Yılı

2015


Hakkında

Farklı coğrafyalarda 36 bin çalışanı, 79 üretim ve ürün işleme tesisiyle dünyanın en büyük gıda şirketlerinden biri olan Kraft Heinz, doğrudan yatırımlarıyla Türkiye’de genişlemesini sürdürmektedir. Kraft Heinz’in faaliyetlerini dedike ekipleriyle sürdürdüğü 40 ülkeden biri olan Türkiye, şirketin küresel ve bölgesel büyüme planlarında önemli bir üretim üssü olarak yer almaktadır. Bu doğrultuda Kraft Heinz, satın alma süreci sonrasında da kapasite, teknoloji, alt yapı odaklı ve büyüme odaklı yatırımları devam ettirmiştir.

Kraft Heinz, Türkiye’de de üretilen Heinz Mayonez’in yanı sıra, Heinz Ketçap, Heinz Hardal, farklı soslar ve çeşnilerin de dahil olduğu, dünya çapında 200’e yakın sayıda ülkede beğeni kazanmış ve birçoğu simgeleşmiş 200’ü aşkın ürünü tüketicilere sunmaktadır.

Var oluş amacını “Hayata Lezzet Kat” olarak tanımlayan Kraft Heinz için tüketicileri, yapılan her şeyin merkezinde yer almaktadır.

Kraft Heinz tüketicilerini değişen beklentilerine ve yerel lezzet tercihlerine uygun şekilde mutlu edip rekabetin ötesinde büyüme azmini, işiyle sürdürülebilir ve etik değerlere saygılı bir etki sağlama kararlılığı ile birleştirmektedir.

Kraft Heinz’ın dünyanın beslenmesine sağlıklı ve sorumlu bir şekilde katkı sağlama azmi çerçevesinde son 10 yıllık dönemde 2 milyardan fazla öğün yiyecek, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmıştır.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl