Best Team to Join 2024

En çok çalışılmak istenilen şirketlerin öğrenci ve profesyoneller tarafından oylanarak belirlendiği Best Team to Join ödülleri bu sene üçüncü kez Contact Day Galası'nda sahiplerini buldu.

Best Team to Join Hakkında

2024 yılında üçüncü kez düzenlenen Best Team to Join (B2J) yılın en çok çalışılmak istenen şirketleri belirlemek üzere SALES NETWORK tarafından desteklenen bir etkinliktir. Oylama öğrenciler ve profesyoneller tarafından gerçekleşmektedir.

2024 Yılının En Çok Çalışılmak İstenen Şirketleri

60 şirketin yer aldığı 30.000+ tekil oyun kullanıldığı listede Unilever birinci; Pegasus Havayolları ikinci, Arçelik ise üçüncü olurken; listeye girerek B2J ödülünü almaya hak kazanan diğer şirketler sırasıyla aşağıdaki gibidir;

Vodafone, Ülker, Yıldız Holding, Kerevitaş, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, L’Oréal Türkiye, HSBC, Otokoç Otomotiv, Koton, Mey Diageo, Octapull, Logo Yazılım, Unilever Food Solutions, Borusan Cat, MediaMarkt, Baumit, Esas Holding, CarrefourSA, LC Waikiki, Hilti, Gezinomi, Brisa, DeFacto, Teksüt, Param, Multinet Up, sahibinden.com, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri - Vitra, Danone Türkiye, Hero Türkiye, Mondelez International, Tchibo.

Ödül almaya hak kazanan tüm markalarımızı tebrik ederiz.

Etkinlikten Görüntüler

Rakamlarla Best Team to Join

110
Şirket

35
Ödül

36.000+
Tekil oy

Diğer B2J'ler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl