Network / Kurum Profili

Vodafone

Telekomünikasyon

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Çalışan Sayısı

2959

Kuruluş Yılı

1982


Hakkında

Avrupa ve Afrika’nın en büyük teknoloji iletişimi şirketi olan ve kendi ölçeğinde benzersiz bir konuma sahip olan Vodafone, inovatif yaklaşımı, teknolojisi, bağlantı hizmetleri, platformları, ürünleri ve hizmetleri ile bireylerin yaşam, kurumların çalışma şekillerini dönüştürüyor. 21 ülkede mobil ve sabit ağlar işleten Vodafone, 47 ülkede daha mobil ağlarda iş ortaklıkları yürütmektedir. 31 Aralık 2021 itibarıyla, 300 milyondan fazla mobil müşterisi, 28 milyondan fazla sabit genişbant müşterisi ve 22 milyondan fazla TV müşterisi bulunmaktadır.

Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında dünya lideri bir şirket olan Vodafone, 142 milyondan fazla cihaz ve platformu birbirine bağlıyor. Bu bağlantıları sağlamak için benimsediği inovatif yaklaşımla, toplumun daha temiz ve güvenli şehirler, daha iyi ulaşım ve daha gelişmiş tarım konularındaki beklentilerine yanıt veriyor. Dijital liderliği ile bir yandan devletlerin sağlık ve eğitim hizmetleri sunma, bir yandan da Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ'ler) başta olmak üzere kurumların müşterilerine hizmet sunma şekillerini dönüştürüyor.

Daha iyi bir gelecek için kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dijital toplumu mümkün kılan bağlantı hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. 2040’a kadar net sıfır emisyon hedefine ulaşmak; 2025 yılına kadar Avrupa ve tüm operasyonları genelinde elektriğin %100’ünü yenilenebilir kaynaklardan sağlamak; yedekli şebeke ekipmanlarının %100'ünü yeniden kullanmak, geri satmak veya geri dönüştürmek yoluyla gezegen üzerindeki etkisini azaltmak için önemli adımlar atıyor. Kırsaldaki toplulukların, öğrencilerin ve iş arayanların internete erişim olanaklarını genişletebilmek için proaktif çalışmalar yürütmektedir. Vodafone Vakfı çatısı altında, 30 yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Afrika’daki toplulukları sağlık, eğitim ve eşitlik alanlarında desteklemeye devam ediyor.

Vodafone, doğum ve ebeveyn izni politikaları ile çeşitliliği ve dahiliyeti destekliyor; bağlantı çözümlerimizle kadınların güçlenmesini sağlıyor; kadınların, kız çocuklarının ve genel olarak tüm toplumun eğitime ve dijital becerilere erişimini mümkün kılıyor. Irk, etnik köken, engellilik hali, yaş, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, inanç, kültür veya din ayrımı yapmaksızın tüm bireylere saygı duyuyor.

Daha fazla bilgi için www.vodafone.com adresini ziyaret edebilir, @VodafoneGroup Twitter hesabını takip edebilir ve www.linkedin.com/company/vodafone adresinden LinkedIn bağlantısı kurabilirsiniz.

İlgili Haberler

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl