Network / Üye Profili
SN Leaders Club

Alp Özgen

iPara Satış ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı, Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği ( TÖDEB ) YK Üyesi

WiSN Champion
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

20 Aralık 1979 Muğla doğumludur. İzmir Özel Türk Koleji ardından Muğla Anadolu Lisesinden mezun olmuş ve lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Daha sonrasında Wharton School Marketing Masters Programı ve Berkeley University Marketing Analytics Micro Master programlarına dahil olmuştur.

İş hayatına 2000 yılında üniversite eğitimi sırasında ortağı olduğu ULAS Tekstil’de başlamıştır. 2007 yılında kendi kararı ile profesyonel hayata geçiş yaparak AKG Grubu Dış Ticaret Satış Yöneticisi görevinde bulunmuştur. 2009 yılında Teknoloji ve Telekomünikasyon sektörüne geçiş yaparak Turkcell’de farklı sorumluluklar almıştır. Sırası ile Büyük ve Stratejik Müşteriler Yönetiminde görev aldıktan sonra Orta ve Büyük Müşteriler Segmenti Kurumsal Çözümler Ekibinin yeni yapılanmasında rol alarak 3 yıl boyunda 15 farklı ilde faaliyet gösteren ve önemli projelere imza atan geniş bir ekibin başında görev almıştır. Turkcell‘den ayrılmadan önce son olarak 2016-2020 yılları arasında Büyük Müşteriler Kurumsal Satış Ekibinin liderliğini yapıyordu.

Eylül 2020 itibari ile Multinet I UP Group Fintech firması ve Türkiye’nin ilk lisanslı Ödeme Kuruluşu olan iPara’nın Satış ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenmiş ve 2022 yılı Kasım ayı itibariyle Türkiye Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Birliği ( TÖDEB ) YK Üyesi olarak atanmıştır. Alp Özgen evli ve bir kız çocuk babasıdır.

İlgili Haberler

Röportaj

31.03.2021

Alp Özgen: Değişen dünyada satış departmanı çok daha stratejik bir rol üstleniyor

Hangi işi yaparsanız yapın, hangi sektörde olursanız olun o şirket satış yapabildiği sürece ayakta kalabilir. İyi bir satış organizasyonu her firma için en değerli departmanlarından biridir.

Diğer Üyeler

Can Ağagil

Havelsan, İş Geliştirme ve Satış Uzmanı

Ebru Ünver Kılıçer

Hitit, Pazarlama ve PR Müdürü

Çağrı Ulutürk

Pegasus Havayolları, Satış Yöneticisi

SN Leaders Club

Banu Deniz Çetinkol

Hilti Türkiye, Genel Müdür

Hülya Özaslan

Gözen Air Services, Contracts Manager

Ali Bozer

Dr. Oetker, Türkiye Genel Müdürü

Ali Sadak

Lila Group, Modern Kanal Grup Müdürü

SN Leaders Club

Utku Korkmaz

Solarçatı, CEO & Kurucu

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl