Network / Üye Profili
SN Leaders Club

Dr. Erkan Tozluyurt

TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri, Kurucu Ortak

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra A.B.D.‘de Nebraska Üniversitesi’nde Uluslararası Mesleki Gelişim  Program’ını (IPD) bitirdi. Akademik anlamda son olarak, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesinde Örgütsel Davranış ana bilim dalında doktor unvanını aldı.

Öğrenimi sırasında, Nezirler A.Ş. Ayakkabı imalathanesinde üretim bölümünde iş hayatına başladı. Sırasıyla; Rota Yönetim Geliştirme Hizmetleri A.Ş.’de Eğitim Uzmanı ve Yönetim Danışmanı olarak başlayıp, Proje Yöneticisi olarak sekiz yıl görevini sürdürdü. Ardından uluslararası ilaç dağıtım şirketi Hedef Alliance Holding A.Ş.’de İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Kurucusu olduğu TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri ve TEMAS Seçme Yerleştirme & İnsan Kaynakları A.Ş.’de Yönetici Ortak olarak iş yaşamına devam etmektedir.

Geçmişteki pek çok eğitim ve gelişim programlarına katılımının yanı sıra, 2010 yılından bu yana olan yakın zamanda katıldığı programlar arasında; Transaksiyonel Analiz (TA), Optimum Denge Modeli Modül I & II, Erickson College International Koçluk programı, Yönetici ve Lider Koçluğunda Ustalık, ORSC (Organization & Relationship Systems Coaching) – Örgüt ve İlişki Sistemleri Koçluğu, Point of You Koçluk Araçları  programlarını tamamlamıştır. ICF Akretide Üye Koç ünvanı olan Professional Certified Coach (PCC) ünvanına sahiptir. Zig Ziglar Eğitimleri, Silega Simülasyon Eğitimleri ve The Center For Leadership Studies  Situational Leadership (Durumsal Liderlik) sertifikalı eğitmenidir.

TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri A.Ş. bünyesinde yönetim, liderlik, koçluk, stratejik planlama, kurum kültürü, proje yönetimi, insan kaynakları, değişim yönetimi, takım çalışması gibi eğitimler vermekte ve yönetici koçluğu yapmakta, organizasyonel yapılanma, insan kaynakları sistemleri, proje yönetimi, kurumsal gelişim ve kültür geliştirme, değişim yönetimi, değerlendirme ve geliştirme merkezi gibi konularda danışmanlık çalışmalarını yürütmekte ve yönetmektedir.

Bilgi Üniversitesi’nde MYO /Management Bölümünde “Organizational Behaviour”, Marmara Üniversitesi’nde Organizational Behaviour Yüksek Lisans programında “Applications at Human Resources Management” ve Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Programında “Değişim Yönetimi” konularında misafir öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Beykent Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Programında Doktor Öğretim Görevlisi olarak İnsan Kaynakları Yönetimi ve Örgütsel Davranış derslerini kadrolu öğretim görevlisi olarak 2016-2019 yılları arasında vermiştir.

T.M.M.O.B., İ.T.Ü. Mezunları, PERYÖN Derneği, ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) üyesi ve toplumsal cinsiyet eşitliği için kurulmuş olan YANINDAYIZ Derneği Kurucu üyesidir.

Rota Yayınlarından basılan, Toplam Kalite Yönetimi kitabının yazarlarından biridir. Çeşitli dergi ve gazetelerde makaleleri yayınlanmıştır. Kendi bloğu www.erkantozluyurt.com üzerinden yazılarına devam etmektedir.

Diğer Üyeler

SN Leaders Club

Melih Evcimen

Market General Manager WEST, Mars CEAB & Turkey

SN Leaders Club

Dr. Erkan Tozluyurt

TEM Yönetim Geliştirme Hizmetleri, Kurucu Ortak

İrem Nur Kaya

Sales Network, Kampüs Elçisi, & Sabancı Üniversitesi, Industrial Engineering Society

Seyyid Ahmet Özen

Pladis Global, Head of Wholesale

Burcu Sönmezyalçın Döker

MediaMarkt Türkiye, İcra Komitesi Üyesi ve Hukuk & Uyumluluk & Veri Koruma Direktörü

Burcu Kılıç

Unilever, Ecommerce Manager - IC & Food

SN Leaders Club

Hulusi Acar

MediaMarkt, Operasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

Şirin Işık

Hero Türkiye, Pazarlama Direktörü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl