Network / Üye Profili

Emre Turanlı

Shell, Turcas CEO

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

Kariyerine 2003 yılında Shell Almanya’da Finansal Analist olarak baslayan Emre Turanlı, Almanya, İngiltere ve Türkiye’de strateji yönetimi, satış ve pazarlama alanlarında yönetici olarak görev almıştır. 2014 yılının sonunda, Almanya, Avusturya ve İsviçre’yi kapsayan bölgenin, Perakende Pazarlama Direktörü olan Turanlı, bu süreçte akaryakıt dışı gelirlerin artmasını hızlandırmanın yanı sıra Shell’in yeni enerjiler stratejisi kapsamında önemli yer tutan istasyonlarda elektrikli şarj ünitelerinin kurulması, hidrojen istasyon ağının geliştirilmesi gibi yenilikçi yatırımlara öncülük etmiştir. Turanlı, 2018 yılında Romanya, Baltık Ülkeleri, İtalya gibi önemli pazarların da dahil olduğu Güney Afrika’dan Polonya’ya kadar olan geniş bir coğrafyayı kapsayan, 21 ülkeden oluşan Shell Filo Çözümleri Genel Müdürü olarak görev almıştır. 1 Haziran 2020 itibariyle Shell & Turcas’ın ilk Türk CEO’su olarak atanmıştır.

Robert Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi mezuniyetinin ardından Manchester Business School’dan MBA diploması alan Emre Turanlı, Hamburg Üniversitesi’nde pazarlama alanında ziyaretçi öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. Turanlı, aynı zamanda Almanya Pazarlama Direktörleri Konseyi üyesidir. Evli ve iki çocuk babası olan Turanlı, üniversite öğrenimini tamamlayana kadar milli sutopu oyuncusu olarak Türkiye’yi dünya ve avrupa şampiyonalarında genç takımlar düzeyinde temsil etmiştir. Yanındayız Dernegi, Yönetim Kurulunda Kadin Dernegi uyesi olan Turanli, ayni zaman da Türkiye Sutopu Federasyonu As Başkanı olarak gorev almaktadir.

Diğer Üyeler

Burcu Yüksel Kocagöz

Petrol Ofisi, İnsan Kaynakları Direktörü

Çağanur Atay Uçtu

MediaMarkt BENELUX Executive Board Member, Marketing & Experience Director

İlke Karahan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Ege Üniversitesi IEEE Student Branch

SN Leaders Club

Çağdaş Öztürk

Bulutera, Kurucu Ortak

Leyal Eskin Yılmaz

Unilever, Arap Yarımadası’ndaki (Arabia) Kişisel Bakım işinden Sorumlu İş Lideri ve Türkiye & Orta Doğu bölgesinde (METR) Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Lideri

Begüm Sırlıbaş

n11, Ayakkabı & Çanta & Saat & Aksesuar Kategorileri Grup Müdürü

Tutku Konuk Altındal

AkzoNobel, Güney ve Doğu Avrupa Bölge İletişim Müdürü

Akın Akgül

Caeli Winery & Vinero Bağcılık, Bölge Müdürü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl