Best Team to Join 2023

En çok çalışılmak istenilen şirketlerin öğrenci ve profesyoneller tarafından oylanarak belirlendiği Best Team to Join ödülleri bu sene ikinci kez Contact Day Galası'nda sahiplerini buldu.

Best Team to Join Hakkında

2023 yılında ikinci kez düzenlenen Best Team to Join (B2J) yılın en çok çalışılmak istenen şirketleri belirlemek üzere SALES NETWORK tarafından desteklenen bir etkinliktir. Oylama öğrenciler ve profesyoneller tarafından gerçekleşmektedir.

2023 Yılının En Çok Çalışılmak İstenen Şirketleri

54 şirketin yer aldığı 30.000+ tekil oyun kullanıldığı listede Unilever en çok oyu alarak  birinci olurken, listeye girerek B2J ödülünü almaya hak kazanan diğer şirketler aşağıdaki gibidir;

AkzoNobel & Marshall Boya, Aydem Enerji, Borusan Cat, Brisa, CarrefourSA, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, eStar Global, Getir, Hilti, Hitit, HSBC, ING Türkiye, Kerevitaş, Kidzania, L'Oréal, Lila Grup, MediaMarkt, Metro Türkiye, Mey Diageo, Multinet Up, Otokoç Otomotiv, Pegasus Airlines, Perfetti Van Melle, Petrol Ofisi, Reckitt, SabancıDx, Sanofi, TAV Havalimanları, Unilever Food Solutions, Ülker, Yıldız Holding ve Zorlu Enerji.

Ödül almaya hak kazanan tüm markalarımızı tebrik ederiz.

Etkinlikten Görüntüler

Rakamlarla Best Team to Join

54
Şirket

33
Ödül

30.000+
Tekil oy

Diğer B2J'ler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl