30.05.2021

Best of Sales Awards 2021 kazanan projeler belli oldu!

Sales Network tarafından 3’üncüsü düzenlenen ve satış alanında üstün performans sergileyen proje, uygulama ve yaklaşımların ödüllendirildiği “Best of Sales Awards” (#BoSA2021) ödüllerinin kazananları belli oldu.

Satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli konuma gelmesini amaç edinen Sales Network Topluluğu’nun; satış fonksiyonunun şirket performansına olan katkısının görünür kılınması ve yüksek değer yaratan yaklaşımların ödüllendirilmesi amacıyla bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği Best of Sales Awards ödülleri sahiplerini buldu. 

96 adayın başvuru yaptığı ve 11 kategoride rakamsal olarak iş sonuçlarını ortaya koyan 33 projenin ödüllendirildiği #BoSA2021’in kazananları değerli jüri üyeleri tarafından belirlendi:

#BoSA2021 ile satış ekosistemine ilham olacak projelerin ödüllendirildiğinin altını çizen Sales Network Topluluğu’nun kurucusu Ergün Güler: “Her yıl Sales Network Summit kapsamında gerçekleştirdiğimiz Best of Sales Awards ödül programını bu yıl tümüyle ve kalıcı olarak ayrı bir etkinliğe dönüştürdük. #BoSA2021 Gala etkinliğini 26 Mayıs’ta hibrit bir organizasyon olarak gerçekleştirdik. Bağımsız jürinin seçimiyle ödül alan tüm şirketleri tebrik ederim. Zirvemizi ise “Sürdürülebilir Dijitalleşme” temasıyla fiziksel olarak 5-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Etkinlikte ayrıca bu yıl ilk kez CSO Awards adıyla yeni bir ödül programını hayata geçireceğiz” dedi.

Diğer Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl