Network / Kurum Profili

L'Oréal

Kozmetik

WiSN Partner
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Hakkında

L'Oréal Grup, 100 yılı aşkın bir süredir kendisini güzelliğe adamıştır. 35 farklı ve tamamlayıcı markadan oluşan benzersiz uluslararası portföyü ile Grup, 2020'de 27,99 milyar avro tutarında satış gerçekleştirmiş ve dünya çapında 85.400 kişiye istihdam sağlamıştır. Dünyanın önde gelen güzellik şirketi olarak L'Oréal Grup, toplu pazar, büyük mağazalar, eczaneler, kuaför salonları, seyahat perakendeciliği, markalı perakende ve e-ticaret olmak üzere tüm dağıtım ağlarında mevcuttur. Araştırma ve yenilik ile 4.000 kişilik özel bir araştırma ekibi, L'Oréal Grup’un tüm dünyadaki güzellik isteklerini karşılamak için çalışan stratejisinin merkezinde yer almaktadır. L'Oréal Grup, 2030 için Grup genelinde iddialı sürdürülebilir kalkınma hedefleri belirlemekte ve daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir toplum için ekosistemini güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

İlgili Haberler

Röportaj

03.02.2021

Volkan Yıldız: What’s up?

Simon Sinek’in dediği gibi “İnsanlar neyi yaptığınıza değil niçin yaptığınıza değer veriyorlar”. Bunu onlarla paylaştığım, ekip olarak kendi “Niçin”lerini birlikte kararlaştırıp oluşturdukları ortamları yaratmaya çalışırım.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekliyoruz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl