18.05.2022

Best of Sales Awards 2022 kazanan projeler belli oldu!

Daha İyi Bir Dünya’ için…

                            Sales Network Satışın En İyilerini Ödüllendirdi

Sales Network, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Best of Sales Awards’de (BoSA) 32 projeyi ödüle layık gördü. ‘En çok çalışılmak istenen şirketler’ de ödül töreninde açıklandı. 20 bine yakın profesyonel ve üniversite öğrencisi gencin oyları ile Unilever, HSBC ve Shell ilk üç şirket olarak belirlendi.

Sales Network, Türkiye’de kurulduğu 2016 yılından bu yana satış fonksiyonunun 21’inci yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine ve güçlenmesine öncülük ediyor. Topluluk, 2022 yılı itibariyle de Birleşmiş Milletler’in (BM) Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları çerçevesinde “Daha iyi Bir Dünya” idealiyle çalışmalarını sürdürüyor. Sales Network, BM’nin 17 amacı arasından özellikle Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Amaçlar için Ortaklıklar ve Çevre ile ilgili olanlarına odaklanarak sosyal projeler geliştiriyor.

Türkiye ve İngiltere (Londra) merkezli olarak çalışmalarına devam eden Sales Network, bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirdiği BoSA ödül programı kapsamında, satış alanında üstün performans sergileyen proje, uygulama ve yaklaşımları ödüllendirdi.

10 Kategoride 32 Projeye Ödül Geldi

Sales Network bünyesinde yer alan üyelerin 91 projesinin değerlendirilmesi sonrasında 10 kategoride (Satış Performansı, Satışta İK Uygulaması, Daha İyi Bir Dünya, Ticari Pazarlama Uygulaması, Satışta Teknoloji ve İnovasyon Uygulaması, Satışta Kadının Güçlenmesi, Müşteri Deneyimi, Satışın Dijitalleşmesine Katkı Yapan Teknoloji İş Ortağı, Kanal Geliştirme, Omni Channel) 32 proje jüri tarafından ödüle layık görüldü. Bu yıl ilk defa ‘Daha İyi Bir Dünya’ ödül kategorilerine eklendi ve bu kategoride Unilever, Bel Karper, Hitit ve Bayer’in projeleri ödül aldı.

10 Kategoride Satışın En İyileri 

Diğer Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl