Celal Ersan

Petrol Ofisi, Akaryakıt Toptan Satışlar Kıdemli Müdürü

LiSA

Biyografi

1977 Gaziantep doğumlu Celal Ersan, Gaziantep Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nin ardından ABD’ye giderek University of South Alabama’da Finans ve Yönetim programını bitirdi.

Otomotiv sektöründeki aile şirketinde henüz çocuk yaşlarda iş hayatıyla tanıştı, bir yıllık yurtdışı iş deneyiminin ardından 2004 yılında Petrol Ofisi Ailesi’ne dahil oldu.

İlk görevi olan Madeni Yağlar Saha Müdürlüğü’nde Türkiye’nin farklı coğrafyalarında 5 yıl boyunca bayi, bölge ve satış yönetimi yaptı. Daha sonraki 4 yıl Madeni Yağlar Yurtdışı Satışlar Müdürü olarak şirketinin yurt dışı satışlarını 40’ı aşkın ülkeye madeni yağ ihracatı gerçekleştiren hale getirdi. Ardından Petrol Ofisi’nde 3 yıl İş Geliştirme Müdürlüğü görevinde bulundu. 7 yıl Kıdemli Deniz Satışları Müdürü olarak Petrol Ofisi’nin tüm yurt içi ve yurt dışı yakıt ve madeniyağ satışı ve 17 gemiden oluşan deniz satış operasyonlarının başında bulundu. Son 1 yıldır kara tarafında Kıdemli Toptan Satışlar müdürü olarak Türkiye’nin akla gelen tüm ticari ve endüstriyel dev projelerinin akaryakıt tedariğini ve satışını yöneten Celal Ersan iş hayatında aynı şirkette veya başka şirketlerde öğrenmek ve gelişmek için değişimin ve cesur olmanın şart olduğuna inanıyor.

Evli ve iki çocuk babası olan Celal Ersan, uzun yıllar lisanslı basketbol oyuncusu olarak sporla ilgilendi şimdi ise doğada ailesi ile kamp ve yürüyüş yapmayı, tekneyle seyahat etmeyi seviyor.

İlgili Haberler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl