Network / Üye Profili

Ali Sadak

Lila Group, Modern Kanal Grup Müdürü

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

1982 yılında Burdur’da dünyaya geldi.

Liseye kadar eğitimini burada sürdürdü. Liseyi Denizli’de bitiren Ali Sadak, 2001 yılında Üniversite Eğitimi için İstanbul’a gelerek Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde yükseköğrenime başladı.

2006 yılındaki mezuniyetiyle birlikte Danone Tikveşli’de Satış Süpervizörlüğü görevi ile profesyonel iş hayatına başladı ve burada saha yöneticiliği, Yerel Zincirler Yöneticiliği ve Ulusal Zincir Mağazalar Müşteri Yöneticiliği görevlerinde bulundu. Eylül 2010 itibarıyla GlaxoSmithKline Tüketici Sağlığı’na geçerek Eczane Kanalı Kilit Müşteri Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü görevinde rol almıştır. Ocak 2012’de 3M Türkiye’ye geçiş yapan Ali, burada ev bakım ve hırdavat ürünleri bölümlerinde Ulusal Zincir, Yerel Zincir ve Geleneksel Kanal satışlarında sorumluluk almıştır. Eylül 2014 itibarıyla Evyap’a geçiş yapan Ali; 2,5 yıl süreyle Kazakistan, Özbekistan ve Kırgızistan Ülke Müdürlüğü görevinde Kazakistan’da yerleşik olarak bulunmuştur. Şubat 2017’de Türkiye’ye dönüş yaparak, Evyap’ta sırasıyla Migros ve İndirim Marketlerden sorumlu Müşteri Müdürlüğü ve Ticari Pazarlama Departmanı Kategori ve Kanallar Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

2020 yılı Temmuz ayı itibarıyla Lila Group bünyesine katılan Ali Sadak, Modern Kanal Grup Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Ali Sadak, düzenli olarak kick boks sporunu yapmakta, futbol ve basketbol liglerini takip etmektedir. Tiyatro ilgisi Üniversite yıllarında başlayan Ali, bu yıllarda ve takibindeki iş hayatında da doğaçlama tiyatro başta olmak üzere çeşitli oyunlarda sahne almıştır. Gelecek planları arasında FMCG satış alanı ile ilgili kişisel gelişim ve değişim atölyesi kurmak olan Ali, bu konuda yeni jenerasyona bilgi ve tecrübe aktarmayı amaçlamaktadır.

Diğer Üyeler

SN Leaders Club

Serdar Tümer

DHL Supply Chain Türkiye, İş Geliştirme Direktörü

SN Leaders Club

Murat Yıldırım

NielsenIQ, Satış Etkinliği Direktörü

Selcan Gümüş

Burda Bebek, Satış ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

SN Leaders Club

Serdar Ersoy

Defacto, İş Geliştirme ve Alternatif Satış Kanallarından Sorumlu Genel Müdürü

SN Leaders Club

Kerem Kadakal

Nestlé, Türkiye Satış Genel Müdürü

Çağanur Atay Uçtu

MediaMarkt Türkiye, İcra Komitesi Üyesi ve Pazarlama & Kurumsal İletişim & E-ticaret Direktörü

Tansu Sağır

Kerevitaş, EDT Satış Direktörü

Hakkı Atalay Atar

Sales Network, Kampüs Elçisi & İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Kulübü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl