Network / Üye Profili
SN Leaders Club

Leyal Eskin Yılmaz

Unilever, Arap Yarımadası’ndaki (Arabia) Kişisel Bakım işinden Sorumlu İş Lideri ve Türkiye & Orta Doğu bölgesinde (METR) Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Lideri

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

Bu yıl Unilever’deki 20. yılını kutlayan Leyal Eskin Yılmaz, Mart 2019'dan beri Ev Bakım Kategorisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.

Kariyerine satış alanında başlamış, kısa bir süre sonra pazarlamaya geçiş yaparak Unilever’in faaliyette bulunduğu Deterjan-Temizlik, Kişisel Bakım, Gıda ve İçecek sektörlerindeki tüm güçlü markalarında önemli sorumluluklar üstlenmiştir. Yerel ve bölgesel pazarlama görevlerinin yanı sıra, 2016-2019 yılları arasında ABD merkezli olarak çalışmış, global pazarlama alanında strateji, inovasyon ve iletişim alanlarında fark yaratan işlere imza atmıştır.

Leyal Eskin Yılmaz, Kasım 2021’den itibaren, kariyerine Unilever Satış ve Müşteri Gelişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecektir.

Celebrating her 20th year at Unilever this year, Leyal Eskin Yılmaz has been serving as the Vice President of Home Care Category and a Member of the Executive Board of Unilever Turkey since March 2019.

She started her career in the field of sales, shortly after switching to marketing, she assumed important responsibilities on all strong brands of Home Care, Personal Care, Food and Beverage categories in which Unilever operates. In addition to her local and regional marketing duties, she worked in the United States between 2016-2019 and has accomplished distinguished work making a difference in global marketing on strategy, innovation, and communication.

Leyal Eskin Yılmaz will continue her career as Unilever Vice President of Sales and Customer Development and a Member of the Executive Board of Unilever Turkey as of November 2021.

İlgili Haberler

Diğer Üyeler

SN Leaders Club

Olgu Savaş Özden

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri, Türkiye Satış Direktörü

Derya Özer Sağkan

DHL Express, Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Ümre Ak

Ayakkabı Dünyası, Marka ve İletişim Müdürü

Onur Gül

ZİRVEGÜL Grup CEO, Yönetim Kurulu Üyesi

Şevket Eray Bakır

L'Oréal, Geleneksel Kanal Satış Müdürü

SN Leaders Club

Fatih Özdemir

Anadolu Efes Türkiye, Satış Direktörü

Süleyman Gevez

n11.com, Yapı Market & Bahçe Kategori Yöneticisi

Birol Sülük

Logitech, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl