Network / Üye Profili
SN Leaders Club

Selim Ardıçdalı

Bel Group, Ülke Müdürü

WiSN Champion BoSA
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

1975 doğumlu olan Selim Ardıçdalı, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olduktan sonra 1 yıl Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesinde Almanca dil eğitimi aldı.

Çalışma hayatına 1999 yılında Migros Türk T.A.Ş. çatısı altında Meşrubat Kategorisi Satınalma biriminde başladı. Ardından 6 yıl süresince Meşrubat-Yağ-Bakliyat, Meyve-Sebze, Et ve Et ürünleri kategorilerinde Satınalma Şefi ve Satınalma Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendi.

2005 yılında kariyerine PepsiCo Beverage’da Yerel Zincir Müşteri Müdürü olarak yön vermiş, 2 yıl sonra Ulusal Zincir Mağazalar Müşteri Müdürlüğüne atanmıştır. 5 yıl boyunca Ulusal Zincir Müşterilerin tamamı ile çalışmış ve Ticari Pazarlama Departmanına geçiş yapmıştır. 4 yıl süresince Modern Kanal ve Yerinde Tüketim Kanallarının Ticari Pazarlama Müdürlüğünü yürütmüş, ardından PepsiCo Cips – Meşrubat Şirketlerinin kondolidasyonu sonrasında da her 2 ana kategorideki tüm markalardan sorumlu olmuştur. Yeni adı ile Kanal Pazarlama Müdürlüğü görevinde eş zamanlı olarak Joint Venture sorumluluğu ile Lipton Ice Tea Markasının tüm Kanallar altındaki yıllık planlarının PLI Global ekibi ile mutabakatı görevini de üstlenmiştir.

2016 yılı başında Bel Group ailesine katılan Selim Ardıçdalı 4 yıldır La Vache Qui Rit, Karper, Kiri ve Minibabybel ürünlerinin satılmakta olduğu tüm Kanallardan sorumlu Türkiye Satış Direktörü olarak sürdürdüğü kariyer hayatına 2022 yılı Haziran ayı itibari ile Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Diğer Üyeler

Kartal Turgut

Datakod, Genel Müdür

Ceylan Ece Aydın

Anadolu Efes, Ticari Pazarlama Açık Kanal Müdürü

SN Leaders Club

Barış Toplan

Modernist Group, Partner

Tuna Aktuna

Business Coaching Akademi, Kurucu Ortak

SN Leaders Club

Boğaçhan Atabay

Ajinomoto, Chief Sales Officer

Kerem Özdemir

CCI, Omnichannel O2O Business Lead

SN Leaders Club

Emre Kuzlu

I-AM, Global Kurucu Ortak

SN Leaders Club

Hamit Vedat Altun

Aydem Perakende, Gediz Perakende Satış Direktörü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl