Network / Kurum Profili

DHL Express

Dağıtım-lojistik

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Hakkında

Lojistik sektörünün lider global markası DHL, dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgede yaklaşık 570 bin çalışanıyla, insanları ve firmaları emniyetli ve güvenilir biçimde birbirleriyle bağlantılandırıyor ve global ticaret akışlarının sürdürülebilir olmasını sağlıyor. Deutsche Post DHL Group’un bir parçası olan DHL, ‘Dünyanın lojistik şirketi’ olarak konumlanıyor. DHL; ulusal ve uluslararası paket teslimatından e- ticaret gönderi ve taşımacılık çözümlerine, uluslararası ekspres kara, hava ve deniz yolu taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri yönetimine uzanan benzersiz bir lojistik hizmetler portföyü sunuyor.

Türkiye’de hızlı hava taşımacılığının kurucusu DHL Express Türkiye ise 2021’de ülkemizde 40’ıncı yılını kutladı. 40 yıldır Türkiye’deki şirketler için ihracat ve ithalatı neredeyse Türkiye’de iş yapmak kadar kolay hale getirmek için çalışan DHL Express Türkiye, yeni hizmet merkezleri ile Türkiye’deki yatırımlarını artırıyor. İstanbul Havalimanı’ndaki yeni operasyon merkezi, 135 milyon Euro’luk bir yatırımla hayata geçirildi. Bu merkez, Türkiye hızlı hava taşımacılığı sektöründeki en büyük yatırım niteliğinde.

Her yıl çalışan bağlılığı programlarına milyarlarca liralık yatırım yapan DHL Express, 2021’de Avrupa’da Çalışılacak En İyi İş Yeri (Best Workplace in Europe™) ve Great Place to Work tarafından Dünyanın 1 Numaralı İşvereni seçildi. DHL Express Türkiye ise Great Place to Work tarafından Kadınlar İçin Türkiye’nin En İyi İş Yeri seçildi.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl