Network / Kurum Profili

Divan

Yiyecek İçecek

WiSN Champion
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Hakkında

65 yıl önce temelleri atılan ve Koç Topluluğu çatısı altında faaliyet gösteren Divan Grubu, 17 otel, 3 rezidans, 19 pastane, 121 fırın, 14 restoran, 2 stadyum operasyonu, 2 ziyafet birimi ve Taşdelen’de bulunan çikolata, pasta, lokum ve unlu mamuller üretim fabrikasıyla hizmet veriyor.

Türkiye’nin önemli merkezlerinde yer alan otellerinde ev konforu sunan Divan Grubu, pastanecilik sektörünün okulu niteliğinde olan Divan Pastaneleri ile yarım asırdan fazla süredir sektöre liderlik etmektedir. Turizm ve yeme-içme sektörlerinde Türkiye'nin öncü şirketlerinden olan Divan Grubu, ulusal liderlik pozisyonunu güçlendirmeye devam ederek, otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyada en saygın markalar arasında yer alarak büyüme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

“Divan Demek Güven Demek” mottosundan ödün vermeyen Divan Grubu, hizmet verdiği tüm alanlarda aynı zamanda çevik iş anlayışıyla dijital dünyaya ve bilgi çağına uyumlu yenilikçi yaklaşımla hareket etmektedir. Otelcilik ve yeme içme alanında inovatif yaklaşımlarla müşterilerine eşsiz deneyim yaşatan Divan Grubu, Divan Delivery markası ve www.divanpastaneleri.com.tr üzerinden online satış kanallarında da hizmet vermektedir.

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Grup pandemi döneminde pizza tutkunlarıyla Pizza Pazzi ve yeni nesil restoran konseptiyle de Kokoa markalarını lezzet severlerle buluşturmuştur.

İlgili Haberler

Etkinlik Videosu

Premium 21.10.2021

Röportaj

07.07.2021

Deniz Dikkaya: Satış bir aşk işi

Yeni insanlarla tanışmayı, onlarla sohbet etmeyi, fikir alışverişinde bulunmayı seven, yönünü dünya insanı olarak belirleyen tüm gençleri satışa davet ediyorum.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl