Network / Kurum Profili

LifeClub

Sağlık

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Kuruluş Yılı

2021


Hakkında

LifeClub, üyelerine sağlıklı yaşam yolculuklarında kişiye özel rehberlik etmek için tasarlanan bir ekosistemdir.
“İyilik, Sağlık” mottosuyla Türkiye’nin ilk sağlık süper app’i olarak kişiye özel bütünsel sağlık yönetimi hizmetini sunan LifeClub uygulaması, 2022 yılı mayıs ayında App Store ve Google Play Store'da yerini almıştır.

Önleyici tıp yaklaşımıyla bütünsel sağlık yönetimi sağlayarak üyelerinin iyilik, sağlık ile ilgili ihtiyaçlarını tek bir noktadan yönetmesine imkan sunan LifeClub, LifeClub Sağlık, LifeClub Wellness ve LifeClub Platform olarak üç farklı hizmet alanını tek bir uygulamada birleştiriyor.

• Size özel atanan LifeClub Hekiminizin rehberliğinde önleyici ve bütünsel bir yaklaşımla sağlığınızı yönetebilirsiniz.
• İhtiyaçlarınız doğrultusunda ücretsiz oluşturacağınız diyet ve hareket programları ile sağlıklı beslenip zinde kalırken aynı zamanda LifeClub zihin sağlığı ile nefes egzersizleri, meditasyon programları ve psikolojik danışmanlık gibi mental sağlığı güçlendiren hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
• Sağlıkla ilgili her konuda güncel tıbbi kılavuzlar eşliğinde medikal uzmanlar tarafından hazırlanan zengin içerikleri okuyup, dinleyip, izleyerek merak ettiğiniz konularda güvenilir bilgilere erişebilirsiniz.
• LifeClub Platform’da sağlıklı yaşam ile ilgili ürün ve hizmetleri satın alırken LifePara kazanır, özel indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

LifeClub bireysel hizmetlerinin yanı sıra kurumlara özel projelerle de kurumsal wellbeing çözümleri sunmaktadır. Trendyol, KPMG, Denizbank, Intertech, Bilgili, Borusan gibi pek çok kurumun çalışanlarına özel olarak hazırlanan LifeClub Corporate üyelikler ile şirket çalışanlarının sağlıklı yaşam ile ilgili tüm ihtiyaçlarını tek noktadan yönetmelerini, operasyonel ve finansal anlamda daha verimli olmalarını sağlamaktadır.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl