Network / Kurum Profili

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri - Vitra

İnşaat-yapı

WiSN Partner
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Çalışan Sayısı

6.500

Kuruluş Yılı

1942


Hakkında

Türkiye’nin en büyük seramik sağlık gereçleri üreticisi ve ihracatçılarından olan Eczacıbaşı Yapı Gereçleri (EYAP); VitrA, Artema, İntema Yaşam, Villeroy&Boch, Burgbad ve Engers markalarıyla sektöründeki en geniş ürün yelpazesine ve üretim kapasitesine sahiptir. 60 yıllık deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulundurmaktadır. Büyüme stratejisini çok markalı, çok üretim merkezli ve çok pazarlı bir yapıda geliştiren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu'nun, dörtte biri yurt dışında olmak üzere yaklaşık 6.500 çalışanı ve 4 ülkede 12 üretim tesisi bulunmaktadır. Grubun Bozüyük’te yer alan ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı üretim kampüsü; kapasite, teknoloji ve kalite bakımından seramik üreten tesisler arasında dünyada ilk sıralarda yer almaktadır.

İlgili Haberler

Röportaj

25.01.2021

Murat Helvacı: Sen yola çık, yol sana görünür

Yolun tam anlamıyla belirmesini beklemeden, riskleri göze alarak yolda edinilen tecrübelerle sorunlara çözüm bulma ve hedefe gidebilmeyi vurgulayan çok anlamlı bir sözdür.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekliyoruz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl